Emisionet e fundit ne rtk

2020-01-23 11:28

Svela: Ministria e Drejtsis dhe e Punve t Brendshme i takojn VVs Fotografia e nxnsve, Drejtoria e Arsimit e Prizrenit paralajmron masa Kompensimi i viktimave t krimit e meta m e madhe e shtetitKanali zyrtar i Radio Televizionit t Kosovs Adresa: Rr. Xhemail Prishtina nr. 12 Prishtin Kosov Te drejtat mbrohen nga OnAir Media sh. p. k www. onair. be emisionet e fundit ne rtk

RTV Ora News sht televizion lider n tregun e medias informative me nj eksperienc dhe kontribut 10 vjecar n shrbim t shqiptarve, kudo q jetojn brenda dhe jasht kufijve. Motoja jon sht: T part pr lajmin e fundit .

Temat interesante dhe aktualiteti, trajtohen do dit n kt emision t dtejtprdrejt, me mysafir t ftuar n studio. do dit, gazetart e Mirmengjesi Kosov, raportojn drejtpdrejt nga komuna t ndryshme t Kosoves, duke sjell infromacione pr shikuesit e RTKs. Oct 14, 2019 RTK3 Info 3 Live Rezultatet e zgjedhjeve. RTK3 Info 3 Live. RTK3 Lajmet e ors 14: 00 emisionet e fundit ne rtk Sindikata e RTKs padit Bordin pr zgjedhjen e drejtorit gjeneral 17: 24, 23 Maj 2019 Sindikata e Pavarur e Radio Televizionit t Kosovs ka dorzuar sot n Gjykatn Themelore t Prishtins, padi kundr vendimit t Bordit pr zgjedhjen e drejtorit gjeneral.

Oct 18, 2019  The NBAs FullCourt Drama with China The Daily Show Duration: 7: 19. The Daily Show with Trevor Noah 1, 789, 820 views emisionet e fundit ne rtk Historiku. RTK sht televizioni i par n Kosov, duke zvendsuar Radio Televizionin e Prishtins (RTP), q u mbyll m korrik 1990 gjat lufts s Kosovs. Me ardhjen e UNMIKut n Kosov m 1999, Radio Televizioni i Kosovs u rithemelua n ndrtesat e ishRadio Televizionit t Prishtins, bashk me shumicn e puntorve t tij. Dikur e shihnim duke prezantuar emisionet e t rinjve, e m pas kaloj sa n nj format sa n nj tjetr, shkruan Kosovarja. Vitet e fundit, Fitorja sht prezantuese e Imazh n RTK dhe duket q po ndihet rehat n kt program t pasdites.

Rating: 4.65 / Views: 867

A list of my favorite links